«Оптіма плаза» – сучасних та просторих офісних приміщень у Львові

Оренда офіса у ЛьвовіОфісний центр «Оптіма Плаза» – це один з небагатьох бізнес-центрів міста Львова, який відповідає міжнародним стандартам якості. Компанія має відповідні сертифікати які підтверджують правдивість цих слів. Нещодавно комплекс отримав одну з найпрестижніших нагород – BREEAM In-Use International.

Щоб дізнатись умови оренди, ціни та наявність вільних приміщень, а також про інфраструктуру бізнес-центру, вам потрібно всього-на-всього відвідати офіційний сайт компанії, перейшовши за посиланням – https://optima-plaza.com.ua/7b/infrastruktura/komfort/. Всі офіси, на вул. Наукова 7Б цілком готові до в’їзду в них орендарів. В приміщеннях є всі комфортні умови для роботи:

  • Вставлена система вентиляції та кондиціонування як всієї будівлі так і кожного орендного приміщення окремо. Система клімат контролю передбачає регулювання температури повітря безперебійно протягом всього року. Для більшого комфорту на входах/виходах з будівлі встановлені так звані повітряні завіси.
  • Проведена сучасна система опалення, яка здійснюється завдяки автономній газовій котельні, котра обладнана потужними котлами по 500 кВт кожен.
  • Будівля цілодобово забезпечується водопостачанням та водовідведенням. Аварійний запас води складає близько 10 м3. Новітня система водовідведення та каналізації дозволяє забезпечити швидкий відтік води та всім іншим необхідним від кожного орендованого приміщення. Забезпечується подача гарячої води завдяки автономній газовій котельні, а також сонячних колекторів від надійної компанії «Buderus».
  • Будівля оснащена новітніми системами цифрового телефонного зв’язку. Крім того, на кожному поверсі проведено мережу інтернет та є можливість підключення до системи Wi-Fi. Конфігурація локальної мережі пк та доступ до багатьох інших телекомунікаційних систем здійснюється в залежності до потреб орендарів в повному обсязі.
  • Енергозабезпечення всієї споруди цілком відповідає стандартам та вимогам для 2-ої категорії. Також є встановлений дизельний генератор з потужністю 300 кВт, який забезпечує безперебійну подачу електроенергії у разі аварійних відключень.

Офісні комплекси «Оптіма Плаза» – одні з найкращих бізнес-центрів у Львові. Вони цілком відповідають основним вимогам та стандартам міжнародного рівня. Тому не гайте даремно свого часу на пошуки альтернативних варіантів — краще ви не знайдете!

Информационный портал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 − 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: