Найпопулярніші тренди нових офісних приміщень

ОфисТехнологічна революція вже змінила спосіб нашого життя та нашої роботи — і попереду ще багато змін.Робоче місце в майбутньому буде виглядати зовсім не так, як сьогодні.

 

Сьогодні наш світ багатогранний, з межами та бар’єрами, які змінюються на всіх рівнях. Географія вже не є ключовим фактором — проблема полягає у виявленні таланту та його збереженні, де б він не знаходився — незалежно від віку, статі чи культури. Зараз розуміння нашого розуму та тіла є необхідною умовою для розуміння та побудови сучасного робочого середовища. Отже, які можливості проектування робочого місця відкриються для нас в найближче десятиліття? Можна виділити декілька основних тенденцій, які багато в чому кардинально змінять наше робоче життя. Розумний дизайн буде ключем до створення робочих місць та просторів у найближчому десятилітті.

 

Перша тенденція — різноманітний дизайн.

 

Як можна спроектувати офіс таким чином, щоб він прийшовся до смаку багатьом?

 

Дивлячись у майбутнє, проектування рівного та інклюзивного середовища буде звичайною справою у всіх офісах. Ми можемо спостерігати три великі зрушення.

  1. Вперше в історії ми матимемо чотири покоління, які працюватимуть пліч-о-пліч, а це означає, що їх різні способи мислення та роботи повинні враховуватися при розробці робочого середовища.
  2. Боротьба за рівність жінок і чоловіків у нашому професійному житті вступає в новий етап. Для уникнення спірних ситуацій з’явиться необхідність створення справді інклюзивного робочого середовища.
  3. У кожного по-різному працює мислення для пошуку рішень в робочих ситуаціях та вирішення проблем. Основна відмінність полягає в тому, що існують різні типи особистістю, а саме інтроверти та екстраверти, і майбутнє робоче місце має задовольнити обидва типи.

 

Ці три основні зміни у поєднанні з більш глобальними змінами в робочому процесі створюють справжній культурний переворот.

 

Друга тенденція — офісна біологія.

 

Для того, щоб  в майбутньому створити потужний бренд роботодавця, компанії повинні пропонувати робочі умови, пристосовані як до нашого тіла, так і до нашого розуму.

Створюючи ергономічні робочі місця, які будуть змушувати співробітників пересуватися, як-от столи для сидіння/підставки та ергономічні офісні крісла, ризики отримання травм значно знижуються.

Дослідження показують, що звичайні нудні офіси є прямою загрозою для здоров’я і призводять до збільшення кількості  днів за свій рахунок та лікарняних. Це тому що наше оточення найбільше впливає на наш мозок. Тож гарний, продуманий  дизайн та психологія тісно  взаємопов’язані.

Все це можна вже зараз реалізувати в бізнес-парку Оптіма Плаза комфортні та сучасні офісні центри, вся інформація за посиланням — https://optima-plaza.com.ua

Информационный портал

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

nine + 11 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: